Apie mus

Apie mus

Kompiuteris šiais laikais daugeliui yra reikšmingas tiek darbe, tiek namuose. Tačiau taip jau nutinka, kad jis turi savybę sugesti visiškai ne laiku, todėl iškyla greitos ir profesionalios pagalbos poreikis. Kompiuterių taisymas Kaune – paklausi paslauga, kurią siūlo nemažai įmonių bei fizinių asmenų. Savo konkurenciniu pranašumu laikome orientavimąsi į klientą, jo lūkesčius ir tai, kad turime visas galimybes pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Paslaugų kokybę užtikrina žmogiškieji ištekliai. Mūsų perspektyvių ir nuolat tobulėjančių specialistų komanda suburta tam, kad kompiuterių priežiūra Kaune Jums nekeltų rūpesčių. Sukaupta patirtis, turimos žinios ir įgūdžiai leidžia garantuoti greitą ir kokybišką pagalbą.

Mūsų tikslas – teikti profesionalias kompiuterių priežiūros ir remonto paslaugas, pasiūlant klientui optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Mūsų misija – pasiekti, kad sugedus kompiuteriui Jums nereiktų ilgai galvoti, kam patikėti jo remontą. Esame suinteresuoti savo atsidavimu darbui ir pastangomis plėsti lojalių klientų ratą ir užsitarnauti pripažinimą kompiuterių remonto ir priežiūros rinkoje.

Atlikdami kompiuterių priežiūros bei taisymo darbus, orientuojamės į kokybę, operatyvumą, atsakomybę, punktualumą ir kliento poreikių patenkinimą. Siekdami kuo didesnio patogumo klientui, savo paslaugas padarėme mobiliomis, todėl atlikti kompiuterio taisymą galime pas mus arba atvykti į Jūsų nurodytą vietą: į namus ar į darbą. Pagalbą paprastai suteikiame jau tą pačią dieną, kai kreipiatės. Jei pasitikėsite mumis, ne problema bus kompiuterio gedimas bet kurioje pasaulio vietoje, kadangi mes siūlome nuotolinės pagalbos paslaugą.

Orientuojamės ir į verslo sektorių, todėl įmonėms siūlome nuolatines kompiuterių priežiūros paslaugas, mokymus darbuotojams ir pagalbą visą parą septynias dienas per savaitę.

Pagrindinės mūsų veiklos sritys: kompiuterių remontas Kaune ir kompiuterių priežiūra Kaune. Paslaugų spektras labai platus, apimantis kompiuterių taisymą (stacionarių, nešiojamų kompiuterių remontas Kaune, Apple kompiuterių taisymas Kaune, planšetinių kompiuterių remontas Kaune, ekranų keitimas, pagrindinių plokščių diagnostika ir kt.), tam tikrų kompiuterio dalių keitimą (procesorių keitimas, kietųjų diskų keitimas, operatyviosios atminties keitimas, optinių diskų įrenginių keitimas, baterijų keitimas ir kt.), kompiuterių priežiūrą (virusų šalinimas, kompiuterio paruošimas darbui, duomenų atkūrimas, dulkių valymas iš aušinimo sistemų, kompiuterio valymas po sąlyčio su skysčiais ir kt.), operacinių sistemų instaliavimas ir programų diegimas (antivirusinių programų diegimas, programinės įrangos diegimas ir kt.).

Pasitikėkite mumis ir Jūsų kompiuteris visada bus pasiruošęs darbui.