Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

1. Lietuvos Paštas

Prekės paliekamos pašte arba pristatomos nurodytu adresu, nieko neradus namuose, pašto dėžutėje paliekamas lapelis su nurodytu pašto skyriumi, kuriame galite atsiimti prekes. Paslaugos kaina 2.50€, pristatymo terminas yra 1-3 darbo dienos, šventiniu laikotarpiu galimi prekių vėlavimai.
Perkant prekių už 100€ ir daugiau pristatymas  NEMOKAMAS.

2. LPEXPRESS kurjeriu

Prekės pristatomos tiesiai į namus per 1-2 darbo dienas. Paslaugos kaina 5€, nuo 250€ pristatymas kurjeriu nemokamas.


Grąžinimas

Jei pirkinys Jums netiko arba esate nepatenkinti jo kokybe,  galite jį grąžinti ir atgauti už jį sumokėtus pinigus arba pakeisti netikusį pirkinį į kitą prekę.

 

WWW.PCTAISYMASKAUNE.LT  PREKIŲ GRĄŽINIMO SĄLYGOS:

 

1.     Prekių grąžinimas:

1.1.  Prekes galite grąžinti per 14 darbo dienų (imtinai) nuo prekės gavimo.

1.2.  Prekė turi būti grąžinta nepažeista.

1.3.  Grąžinama prekė turi buti tinkamai supakuota, kad nebutų pažeista siuntimo metu (dažniausiai pakuotė kurioje buto gauta prekė nėra tinkama gražinimui).

1.4.  Grąžindami prekes parašykite prašymą grąžinimui, jis turi būti laisvos formos su nurodyta data,  taip pat jame turite nurodyti savo asmeninės banko sąskaitos numerį ir pasirašyti, jeigu pageidaujate, kad pinigai už grąžintą prekę būtų pervesti į banko sąskaitą.

1.5.  Per 7 darbo dienas (imtinai) nuo jūsų grąžintos prekės gavimo, išsiųsime jums naują prekę arba grąžinsime pinigus.

 

2.     Nekokybiškų prekių keitimas:

2.1.  Jei prekė nekokybiška, Jūs galite grąžinti prekę arba pakeisti ją į kitą. Norėdami pakeisti prekę į brangesnę, turėsite sumokėti kainų skirtumą. Jei keičiama prekė bus pigesnė už pirmąją, mes grąžinsime jums kainų skirtumą.

2.2.  Kokybės neatitikimu nėra laikoma dėl netinkamos priežiūros, laikymo ar naudojimo atsiradę mechaniniai pažeidimai, prekės išvaizdos pokyčiai ar natūralus nusidėvėjimas.

 

3.     Prekės atgal nepriimamos, jei :

3.1.  Buvo sugadintos.

3.2.  Dėl netinkamo laikymo, naudojimo, priežiūros prarado prekinę išvaizdą.

3.3.  Nuo jų buvo nuimtos originalios etiketes ar detalės.

 

4.     Visas su prekių gražinimo susijusias siuntimo išlaidas padengia pirkėjas, išskyrus tuos atvejus, kai prekė pripažystama nekokybiška.

 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais.